pl en de

Witamy

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1990 roku. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi.

Aktualności

2014.01.26
Czy trzeba wymieniać opony letnie na zimowe?
Prawo o ruchu drogowym nie nakłada na kierowców obowiązku poruszania się zimą pojazdami wyposażonymi w zimowe opony. Są jednak one zalecane, głównie dlatego że miękka guma oraz większa ilość wyżłobień w bieżniku zapewniają znacznie lepszą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Nie ma mowy o bezpiecznym jeżdżeniu przez cały rok na oponach letnich. Na śniegu i lodzie zachowują się one niemal nieobliczalnie (szczególnie od czasu, kiedy producenci wprowadzili wyraźny podział na gumy letnie i zimowe). Jedynym rozwiązaniem zastępczym są opony całoroczne, przy czym także należy pamiętać o ich wymianie oraz kontroli.
2009.01.26

Rośniemy w siłę :)
Od stycznia 2014r uruchomiliśmy drugi warsztat .

Nasza oferta

 • foto

  Blacharstwo

  Nasz oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności.

  Nasze produkty wyróżnia:

  • nowoczesność
  • unikalność
  • indywidualny charakter
  więcej
 • foto

  Lakiernictwo

  Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Zamówienie usług trwa tylko kilka minut. Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanymi przez nas rynkami. Rozwijamy działalność na polskim rynku o nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie. Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!

  więcej