pl en de

Witamy

2009.01.26

Wieści z firmy

Od stycznia 2014r zapraszamy również do naszego drugiego punktu wymiany i serwisu opon . Znajduje się on na tyłąch stacji Orlen przy ul. Podgórskiej 32 w rejonie Galerii Kazimierz . Zapraszamy

Aktualności

2014.01.26
Czy trzeba wymieniać opony letnie na zimowe?
Prawo o ruchu drogowym nie nakłada na kierowców obowiązku poruszania się zimą pojazdami wyposażonymi w zimowe opony. Są jednak one zalecane, głównie dlatego że miękka guma oraz większa ilość wyżłobień w bieżniku zapewniają znacznie lepszą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Nie ma mowy o bezpiecznym jeżdżeniu przez cały rok na oponach letnich. Na śniegu i lodzie zachowują się one niemal nieobliczalnie (szczególnie od czasu, kiedy producenci wprowadzili wyraźny podział na gumy letnie i zimowe). Jedynym rozwiązaniem zastępczym są opony całoroczne, przy czym także należy pamiętać o ich wymianie oraz kontroli.
2009.01.26

Rośniemy w siłę :)
Od stycznia 2014r uruchomiliśmy drugi warsztat .

O firmie

  • foto

    Edek to profesjonalny serwis ogumienia samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Edek to doskonały wybór jeśli musisz w biegu wymienić opony letnie na opony zimowe lub sprawdzić stan ogumienia.

    Zajmujemy się wymianą i naprawą opon do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Wykonujemy szeroki zakres usług wulkanizacyjnych. Ponadto nasze przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż nowych i używanych opon renomowanych firm.

  • foto

    Przychodząc do naszego serwisu ogumienia, masz pewność, że dostaniesz najlepsze opony, w dobrej cenie. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Twoim wymaganiom! Zapraszamy do współpracy firmy posiadające floty samochodowe, dealerów samochodów osobowych lub właścicieli autokomisów.

    Firmom zapewnimy cykliczny lub doraźny przegląd ogumienia . Wystawiamy faktury VAT.